10 OctSekso skelbimai padeda susirasti sekso partnerį

Seksas labai svarbus šių dienų suaugusiems žmonėms. Deja, ne visiems pavyksta susirasti partnerį, su kuriuo pavyktų tuo užsiimti reguliariai. Kadangi tokių žmonių yra nemažai, nesunkiai galima rasti likimo draugą, tam reikalingi sekso skelbimai.

Sekso skelbimai gali būti įvairūs. Vieni tiesiog bando ir ieško jų seksualinius poreikius atitinkančio partnerio, kiti tiesiog nori neįpareigojančių, vienkartinių lytinių santykių, dar kiti prašo atlygio, tačiau tokių skelbimų reikėtų vengti, nes tai lengvai gali būti supainiojama su prostitucija. Bet kokiu atveju, labai norintys ir ieškantys nesunkiai ras sau tinkamą sekso partnerį ar partnerę įvairiausiuose Lietuvos miestuose ar net užsienyje.

Sekso skelbimai padeda sau partnerius surasti tiek neseniai į pilnametystę įžengusiems jaunuoliams, tiek ir solidžią patirtį turinčioms moterims ar vyrams, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių per savo gyvenimą nesusirado tinkamo seksualinio ar gyvenimo partnerio, taigi, visai nekreipiant dėmesio kiek Jums metų, Jūs turite šansų rasti Jūsų poreikius atitinkantį žmogų.

68567

Verta nepamiršti, kad net ir su kitame pasaulio krašte esančiu žmogumi galite užsiimti seksu. Nors tai atrodo nerealu, tačiau telefoninis ar internetinis seksas taip pat yra labai malonus, tereikia prisiversti jį išmėginti ir vėliau, tikėtina, jo tikrai norėsis. Be to, užsiimdami nuotoliniu seksu su tuo pačiu asmeniu vėliau galite daug labiau jo trokšti ir seksas susitikus taps ypatingai maloniu bei nepamirštamu. Kai kurie sekso skelbimai būtent ir talpinami, siekiant sekso telefonu ar internetu, kai kuriems žmonėms tai sukelia labai didelius jausmus ir malonumą, kartais netgi labiau nei realus seksas su jų nuolatiniu partneriu.

Žinotina ir tai, kad sekso skelbimai nerekomenduojami tiems, kurie turi nuolatinį partnerį, tačiau nori tiesiog papramogauti. Tai gana stipriai gali įžeisti Jūsų antrąją pusę, o kartais netgi ir labai rimtai pakenkti Jūsų santykiams ar net juos užbaigti, todėl jei vis tik planuojate patalpinti sekso skelbimą nuotoliniam, netiesioginiam seksui, pamąstykite apie galima pasekmes. O galbūt netgi vertėtų apie tai pasikalbėti ir su savo partneriu, galbūt ir jis mielai prie to prisidės ir Jūs nuspręsite skelbimų pagalba rasti dar vieną porą ar pavienį asmenį, norintį užsiimti grupiniu seksu, nesvarbu, telefonu, internetu ar realiai.

Grupinis seksas – gana dažnai sutinkamas tarp sekso skelbimų, kadangi rasti dar vieną ar kelis asmenis tokiai avantiūrai nėra labai lengva, daugelis žmonių to netoleruoja ir gali neigiamai Jus suprasti, pakeisti požiūrį į Jus bendrai. Taigi, kam rizikuoti kalbinant draugus ar pažįstamus jei sekso skelbimai be jokios gėdos ir sunkumų Jums gali padėti rasti būtent tai, ko Jūs ieškote.

Žvelgiant iš kitos pusės, sekso skelbimai yra žingsnis lengvabūdiško sekso kryptimi, todėl reikėtų būti ypatingai atsargiems ir budriems, į seksą žiūrėti atsakingai, o susitikus su nepažįstamu asmeniu aklai juo nepasitikėti ir būtinai saugotis, išvengiant neplanuotų problemų, lytiškai plintančių ligų, nepasiduoti vilionėms tuomet, kai esate pernelyg jautrūs, pavyzdžiui, susipykus su savo nuolatiniu partneriu. Atminkite, kad sekso skelbimai gali suteikti tiek neapsakomą malonumą, tiek ir pavojus.

Comments are closed.